Anj

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 10:54, 21 lut 2006
Mikey (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 20:14, 21 lut 2006
Epi (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
{{grafr|ANJ-2003.jpg}} {{grafr|ANJ-2003.jpg}}
-Andrzej 'Anj' Koza z Puław. Znany i zdolny [[grafik]], udzielał się zarówno solowo (obrazki do intra w [[Serious]], czy strona graficzna w "Scene Register 5.0") jak i w grupie [[Tristesse]]. Wystawiał prace i bywał na takich party jak [[QuaST]], [[Last Party]] oraz [[East Party]].+Andrzej 'Anj' Koza z Puław. Znany i zdolny [[grafik]], udzielał się zarówno solowo (obrazki do intra w [[Serious]], czy strona graficzna w "Scene Register 5.0") jak i w grupie [[Tristesse]]. Wystawiał prace i bywał na takich party jak [[QuaST]], [[Last Party]] oraz [[East Party]]. W lecie 2004 r. dobrowolnie opuścił Tristesse.
Linia 10: Linia 10:
-Poza grafiką udziela(ł) się muzycznie - grając w punkowym zespole.+Poza sceną Atari udziela się również na scenie hc/punk - m.in. grając w kapeli Gas Chamber Melodies, malując okładki i plakaty.

Wersja z dnia 20:14, 21 lut 2006

Grafika:ANJ-2003.jpg

Andrzej 'Anj' Koza z Puław. Znany i zdolny grafik, udzielał się zarówno solowo (obrazki do intra w Serious, czy strona graficzna w "Scene Register 5.0") jak i w grupie Tristesse. Wystawiał prace i bywał na takich party jak QuaST, Last Party oraz East Party. W lecie 2004 r. dobrowolnie opuścił Tristesse.


W procesie kreacji wykorzystywał następujący soft:


Poza sceną Atari udziela się również na scenie hc/punk - m.in. grając w kapeli Gas Chamber Melodies, malując okładki i plakaty.


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools