Dave

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 21:57, 30 cze 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 07:26, 26 wrz 2022
Dracon (Dyskusja | wkład)
(Demozuuu)
Next diff →
Linia 18: Linia 18:
Bohater międzygrupowej walki [[Shadows]] <-> [[Slight]], z uwagi na podpisywanie swoim nickiem skanowanych i retuszowanych grafik (w [[Bitter Reality]] nazwany przez to "Dave Scanner" (c) by [[P.W.]]). Bohater międzygrupowej walki [[Shadows]] <-> [[Slight]], z uwagi na podpisywanie swoim nickiem skanowanych i retuszowanych grafik (w [[Bitter Reality]] nazwany przez to "Dave Scanner" (c) by [[P.W.]]).
-Około roku 1995 zakończył swoją przygodę z Atari. W międzyczasie przeszedł na scenę [http://pl.wikipedia.org/wiki/Amiga Amiga] (grupy VACUUM oraz FREEZERS) i PC (grupa HAUJOBB) jako muzyk.+Około roku 1995 zakończył swoją przygodę z Atari. W międzyczasie przeszedł na scenę [http://pl.wikipedia.org/wiki/Amiga Amiga] (grupy VACUUM oraz FREEZERS) i PC (grupa HAUJOBB) jako muzyk. Zahaczył
 +także o wiele innych grup z 16/32-bitów, np. Amnesty, Monar Records, Madwizards, Vodka People.
 + 
 +== Link ===
 +* [https://demozoo.org/sceners/10266/ Demozoo]
 + 
[[Kategoria:Ludzie]] [[Kategoria:Ludzie]]
-{{stub}} 

Wersja z dnia 07:26, 26 wrz 2022

Częstochowianin. Na scenie atarowskiej grafik i po trochu muzyk. Na początku lat 90-tych ubiegłego wieku członek grupy Silver Soft, później wcielony do Shadows.

Autor grafiki do takich produkcji (gier, dem) jak:


oraz muzyki:


Bohater międzygrupowej walki Shadows <-> Slight, z uwagi na podpisywanie swoim nickiem skanowanych i retuszowanych grafik (w Bitter Reality nazwany przez to "Dave Scanner" (c) by P.W.).

Około roku 1995 zakończył swoją przygodę z Atari. W międzyczasie przeszedł na scenę Amiga (grupy VACUUM oraz FREEZERS) i PC (grupa HAUJOBB) jako muzyk. Zahaczył także o wiele innych grup z 16/32-bitów, np. Amnesty, Monar Records, Madwizards, Vodka People.

Link =

Personal tools