Dave

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 07:26, 26 wrz 2022
Dracon (Dyskusja | wkład)
(Demozuuu)
← Previous diff
Wersja z dnia 07:32, 26 wrz 2022
Dracon (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 19: Linia 19:
Około roku 1995 zakończył swoją przygodę z Atari. W międzyczasie przeszedł na scenę [http://pl.wikipedia.org/wiki/Amiga Amiga] (grupy VACUUM oraz FREEZERS) i PC (grupa HAUJOBB) jako muzyk. Zahaczył Około roku 1995 zakończył swoją przygodę z Atari. W międzyczasie przeszedł na scenę [http://pl.wikipedia.org/wiki/Amiga Amiga] (grupy VACUUM oraz FREEZERS) i PC (grupa HAUJOBB) jako muzyk. Zahaczył
-także o wiele innych grup z 16/32-bitów, np. Amnesty, Monar Records, Madwizards, Vodka People.+także o wiele innych grup z 16/32-bitów, np. Amnesty, Monar Records, Madwizards, Vodka People. Obecnie pracuje zagranicą jako projektant graficzny.
== Link === == Link ===
* [https://demozoo.org/sceners/10266/ Demozoo] * [https://demozoo.org/sceners/10266/ Demozoo]
 +* [https://www.instagram.com/nabialek.design/?hl=pl strona o obecnym biznesie]
 +* [http://edintfest.blogspot.com/2010/07/day-in-life-ofgraphic-designer-dawid.html wywiad z 2010 roku]
[[Kategoria:Ludzie]] [[Kategoria:Ludzie]]

Wersja z dnia 07:32, 26 wrz 2022

Częstochowianin. Na scenie atarowskiej grafik i po trochu muzyk. Na początku lat 90-tych ubiegłego wieku członek grupy Silver Soft, później wcielony do Shadows.

Autor grafiki do takich produkcji (gier, dem) jak:


oraz muzyki:


Bohater międzygrupowej walki Shadows <-> Slight, z uwagi na podpisywanie swoim nickiem skanowanych i retuszowanych grafik (w Bitter Reality nazwany przez to "Dave Scanner" (c) by P.W.).

Około roku 1995 zakończył swoją przygodę z Atari. W międzyczasie przeszedł na scenę Amiga (grupy VACUUM oraz FREEZERS) i PC (grupa HAUJOBB) jako muzyk. Zahaczył także o wiele innych grup z 16/32-bitów, np. Amnesty, Monar Records, Madwizards, Vodka People. Obecnie pracuje zagranicą jako projektant graficzny.

Link =

Personal tools