Dave

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 03:03, 27 cze 2006
Mikey (Dyskusja | wkład)
(ktos z uporem maniaka zaczyna artykuly od self-linka!)
← Previous diff
Wersja z dnia 21:57, 30 cze 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 18: Linia 18:
Bohater międzygrupowej walki [[Shadows]] <-> [[Slight]], z uwagi na podpisywanie swoim nickiem skanowanych i retuszowanych grafik (w [[Bitter Reality]] nazwany przez to "Dave Scanner" (c) by [[P.W.]]). Bohater międzygrupowej walki [[Shadows]] <-> [[Slight]], z uwagi na podpisywanie swoim nickiem skanowanych i retuszowanych grafik (w [[Bitter Reality]] nazwany przez to "Dave Scanner" (c) by [[P.W.]]).
-Około roku 1995 zakończył swoją przygodę z Atari. W międzyczasie przeszedł na scenę [http://pl.wikipedia.org/wiki/Amiga Amiga] (grupy VACUUM oraz FREEZERS) i [[PC]] (grupa HAUJOBB) jako muzyk.+Około roku 1995 zakończył swoją przygodę z Atari. W międzyczasie przeszedł na scenę [http://pl.wikipedia.org/wiki/Amiga Amiga] (grupy VACUUM oraz FREEZERS) i PC (grupa HAUJOBB) jako muzyk.
[[Kategoria:Ludzie]] [[Kategoria:Ludzie]]
{{stub}} {{stub}}

Wersja z dnia 21:57, 30 cze 2006

Częstochowianin. Na scenie atarowskiej grafik i po trochu muzyk. Na początku lat 90-tych ubiegłego wieku członek grupy Silver Soft, później wcielony do Shadows.

Autor grafiki do takich produkcji (gier, dem) jak:


oraz muzyki:


Bohater międzygrupowej walki Shadows <-> Slight, z uwagi na podpisywanie swoim nickiem skanowanych i retuszowanych grafik (w Bitter Reality nazwany przez to "Dave Scanner" (c) by P.W.).

Około roku 1995 zakończył swoją przygodę z Atari. W międzyczasie przeszedł na scenę Amiga (grupy VACUUM oraz FREEZERS) i PC (grupa HAUJOBB) jako muzyk.


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools