Dave

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 07:39, 27 maj 2006
Vinylon (Dyskusja | wkład)
(drobna korekra)
← Previous diff
Wersja z dnia 08:34, 27 maj 2006
Daniel Koźmiński (Dyskusja | wkład)
(Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to Miker)
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-'''Dave'''. Na [[scena|scenie]] atarowskiej [[grafik]] i po trochu [[muzyk]]. Na początku lat 90-tych ubiegłego wieku członek grupy [[Silver Soft]], później wcielony do [[Shadows]]. +'''Dave'''. Częstochowianin. Na [[scena|scenie]] atarowskiej [[grafik]] i po trochu [[muzyk]]. Na początku lat 90-tych ubiegłego wieku członek grupy [[Silver Soft]], później wcielony do [[Shadows]].
Autor grafiki do takich produkcji (gier, dem) jak: Autor grafiki do takich produkcji (gier, dem) jak:
Linia 7: Linia 7:
*[[Sweet Illusions]] *[[Sweet Illusions]]
*[[Defensor]] (lub Kapitan Planeta - wcześniejsza nazwa gry) *[[Defensor]] (lub Kapitan Planeta - wcześniejsza nazwa gry)
 +*[[Robin Wojownik Czasu]] (tu podpisany, ale jego autorstwo jest raczej problematyczne).
*[[Top Secret]] *[[Top Secret]]
 +
oraz muzyki: oraz muzyki:
*Kampania Wrześniowa *Kampania Wrześniowa
 +*Benny Hill Show - cover, wystawiony na [[Shadows Party 1994]]
 +
 +Bohater międzygrupowej walki [[Shadows]] <-> [[Slight]], z uwagi na podpisywanie swoim nickiem skanowanych i retuszowanych grafik (w [[Bitter Reality]] nazwany przez to "Dave Scanner" (c) by [[P.W.]]).
Około roku 1995 zakończył swoją przygodę z Atari. W międzyczasie przeszedł na scenę [http://pl.wikipedia.org/wiki/Amiga Amiga] (grupy VACUUM oraz FREEZERS) i [[PC]] (grupa HAUJOBB) jako muzyk. Około roku 1995 zakończył swoją przygodę z Atari. W międzyczasie przeszedł na scenę [http://pl.wikipedia.org/wiki/Amiga Amiga] (grupy VACUUM oraz FREEZERS) i [[PC]] (grupa HAUJOBB) jako muzyk.

Wersja z dnia 08:34, 27 maj 2006

Dave. Częstochowianin. Na scenie atarowskiej grafik i po trochu muzyk. Na początku lat 90-tych ubiegłego wieku członek grupy Silver Soft, później wcielony do Shadows.

Autor grafiki do takich produkcji (gier, dem) jak:


oraz muzyki:


Bohater międzygrupowej walki Shadows <-> Slight, z uwagi na podpisywanie swoim nickiem skanowanych i retuszowanych grafik (w Bitter Reality nazwany przez to "Dave Scanner" (c) by P.W.).

Około roku 1995 zakończył swoją przygodę z Atari. W międzyczasie przeszedł na scenę Amiga (grupy VACUUM oraz FREEZERS) i PC (grupa HAUJOBB) jako muzyk.


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools