Dyskusja:Music Tracker

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 20:52, 19 paź 2005
Mikey (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 20:57, 19 paź 2005
Mikey (Dyskusja | wkład)
(polska jezyk trudna jezyk)
Next diff →
Linia 5: Linia 5:
Dodałem linka do grafy VT - może jako sam screenshot nie bedzie tak kłuł w oczy. Pozdrówka! --[[Wikipedysta:Miker|miker/bjb/ng]] 22:37, 19 paź 2005 (CEST) Dodałem linka do grafy VT - może jako sam screenshot nie bedzie tak kłuł w oczy. Pozdrówka! --[[Wikipedysta:Miker|miker/bjb/ng]] 22:37, 19 paź 2005 (CEST)
-Spoko Seban, nic osobistego. Jako odzdzielne haslo imho nie ma to racji bytu. O historii genezie Music trackera (w tym watek z VoiceTrackerem) nalezy umiescic+Spoko Seban, nic osobistego. Jako odzdzielne haslo imho nie ma to racji bytu. O historii i genezie Music trackera (w tym watek z VoiceTrackerem) nalezy napisac w jego hasle, tamtez mogles zamiescic calosc tego artykulu z voice trackerem. Po prostu nie dawajmy zlego przykladu, bo ide o zaklad ze zaraz pojawia sie hasla o wiele mniej majace wspolnego z atari. Mea mala culpa jest tylko taka ze troche pochopnie nacisnalem 'kasuj' zamiast przekopiowac zawartosc do hasla 'Music tracker'.
-w jego hasle, tamtez mogles zamiescic calosc tego watku z voice trackerem. Po prostu nie dawajmy zlego przykladu, bo ide o zaklad ze zaraz pojawia sie hasla +
-o wiele mniej majace wspolnego z atari. Mea culpa jest tylko taka ze troche pochopnie nacisnalem kasuj zamiast przekopiowac zawartosc do hasla Music tracker.+
[[Wikipedysta:Mikey|Mikey]] 22:52, 19 paź 2005 (CEST) [[Wikipedysta:Mikey|Mikey]] 22:52, 19 paź 2005 (CEST)

Wersja z dnia 20:57, 19 paź 2005

nie bardzo rozumiem dlaczego Mikey wywalił Voice Trackera... właśnie miał tyle wspólnego z ATARI iż na jego podstawie powstał music tracker. to przecież kawałek historii... przecież chyba nie ma co ściemniać iż my ATAROWCY nic nie podpatrywaliśmy z C64... no cóż skoro nie to nie. --Seban/SLIGHT 22:03, 19 paź 2005 (CEST)

Przecież wiadomość o tym, że Music Tracker był "podpatrzony" z C-64 nie została usunięta, więc nie ma tu żadnej ściemy. Mikey usunął tylko oddzielne hasło "Voice Tracker", bo Atariki to jest atarowska encyklopedia, a Voice Tracker sam w sobie nic wspólnego z Atari nie ma. KMK 22:50, 19 paź 2005 (CEST)

Dodałem linka do grafy VT - może jako sam screenshot nie bedzie tak kłuł w oczy. Pozdrówka! --miker/bjb/ng 22:37, 19 paź 2005 (CEST)

Spoko Seban, nic osobistego. Jako odzdzielne haslo imho nie ma to racji bytu. O historii i genezie Music trackera (w tym watek z VoiceTrackerem) nalezy napisac w jego hasle, tamtez mogles zamiescic calosc tego artykulu z voice trackerem. Po prostu nie dawajmy zlego przykladu, bo ide o zaklad ze zaraz pojawia sie hasla o wiele mniej majace wspolnego z atari. Mea mala culpa jest tylko taka ze troche pochopnie nacisnalem 'kasuj' zamiast przekopiowac zawartosc do hasla 'Music tracker'. Mikey 22:52, 19 paź 2005 (CEST)

Personal tools