Energy

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 14:33, 11 mar 2006
Dracon (Dyskusja | wkład)
(PIGWA :>)
← Previous diff
Wersja z dnia 17:05, 19 cze 2006
Dracon (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
{{Taquart-Produkcje}} {{Taquart-Produkcje}}
-Magazyn dyskowy prowadzony przez grupę [[Taquart]] w latach 1995-1997. Ukazały się dwa numery (łącznie zajmowały 8 stron dyskietek). Magazyn ten traktował po trosze o wszystkim: sprawy scenowe, rozszerzenia sprzętu, porady dla koderów, grafików i muzyków czy kącik humoru albo też opisy oraz ułatwienia do gier.+Magazyn dyskowy prowadzony przez grupę [[Taquart]] w latach 1995-1997. Ukazały się dwa numery (łącznie zajmowały 8 stron dyskietek). Magazyn ten traktował po trosze o wszystkim: sprawy [[scena|scenowe]], rozszerzenia sprzętu, porady dla koderów, grafików i muzyków czy kącik humoru albo też opisy oraz ułatwienia do gier.
-{{ImgFrm|http://atariki.krap.pl/images/3/3d/ENERGY2-cover_mini.gif|http://atariki.krap.pl/images/8/80/ENERGY2-cover.jpg|Papierowy ''cover'' do magazynu Energy #2}}[[Energy]] początkowo miało się zwać ''Prawda'', stąd opracowano do niego specjalny edytor tekstowy (jeden z pierwszych z proporcjonalnymi fontami!) - ''Prawda Editor'', przemianowany (oraz z czasem ulepszony), z wiadomych względów, na ''Energy editor'' ([[EED]]). Wskutek braku dalszego supportu ze strony reszty sceny, wydawanie tego magazynu zostało zawieszone.+{{ImgFrm|http://atariki.krap.pl/images/3/3d/ENERGY2-cover_mini.gif|http://atariki.krap.pl/images/8/80/ENERGY2-cover.jpg|Papierowy ''cover'' do magazynu Energy #2}}[[Energy]] początkowo miało nazywać się ''Prawda'', stąd opracowano do niego specjalny edytor tekstowy (jeden z pierwszych z proporcjonalnymi fontami!) - ''Prawda Editor'', przemianowany (oraz z czasem ulepszony), z wiadomych względów, na ''Energy editor'' ([[EED]]). Wskutek braku dalszego wsparcia ze strony reszty sceny, wydawanie tego magazynu zostało zawieszone.
[[Credits]]: [[Credits]]:
* Red-aktor naczelny: [[Electron]] * Red-aktor naczelny: [[Electron]]
-* Kod: [[Electron]], [[Jaskier]]+* Kod: Electron, [[Jaskier]]
* Grafika: [[Slaves]], [[Dracon]], [[Angus]] * Grafika: [[Slaves]], [[Dracon]], [[Angus]]
* Muzyka: [[Samurai]], [[Bac]], [[Greg]], [[X-Ray]] * Muzyka: [[Samurai]], [[Bac]], [[Greg]], [[X-Ray]]
-* Artykuły: [[Dracon]], [[Electron]], [[Jaskier]], [[Slaves]], [[Fox]], [[Greg]], [[Zenial]] (i in.)+* Artykuły: Dracon, Electron, Jaskier, Slaves, [[Fox]], Greg, [[Zenial]] (i in.)

Wersja z dnia 17:05, 19 cze 2006

Magazyn dyskowy prowadzony przez grupę Taquart w latach 1995-1997. Ukazały się dwa numery (łącznie zajmowały 8 stron dyskietek). Magazyn ten traktował po trosze o wszystkim: sprawy scenowe, rozszerzenia sprzętu, porady dla koderów, grafików i muzyków czy kącik humoru albo też opisy oraz ułatwienia do gier.

ENERGY2-cover_mini.gif
Papierowy cover do magazynu Energy #2
Energy początkowo miało nazywać się Prawda, stąd opracowano do niego specjalny edytor tekstowy (jeden z pierwszych z proporcjonalnymi fontami!) - Prawda Editor, przemianowany (oraz z czasem ulepszony), z wiadomych względów, na Energy editor (EED). Wskutek braku dalszego wsparcia ze strony reszty sceny, wydawanie tego magazynu zostało zawieszone.

Credits:Download np. stąd, istnieje też wersja html-owa ENERGY:

Personal tools