Micro Recorder

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 20:36, 7 maj 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 00:47, 30 cze 2006
Mikey (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
{{grafr|Code3_micro_recorder.png}} {{grafr|Code3_micro_recorder.png}}
-[[Micro Recorder]] to program z pakietu oprogramowania: ([[Digital Studio]], [[Sample Editor]], [[Micro Recorder]]) stworzonego na zamówienie firmy [[Mirage]] przez [[SoTe]] i [[Seban]]a. Tak jak w przypadku Digital Studio czy Sample Editor oprogramowanie to zostało dołączone do [[sampler]]a [[Mirage AD Converter]]. +Program z pakietu oprogramowania: ([[Digital Studio]], [[Sample Editor]], [[Micro Recorder]]) stworzonego na zamówienie firmy [[Mirage]] przez [[SoTe]] i [[Seban]]a. Tak jak w przypadku Digital Studio czy Sample Editor oprogramowanie to zostało dołączone do [[sampler]]a [[Mirage AD Converter]].
Ten program nie miał prawie żanych możliwości edycji. Powstał jedynie w celu pokazania większych mozliwości A/D Convertera. Pozwalał on na [[digitalizacja|digitalizację]] długich fragmentów dźwięku, dzięki wykorzystaniu rozszerzonej/dodatkowej pamięci komputera. Umożliwiał nieco większą od poprzedników (Digital Studio, Sample Editor) częstotliwość próbkowania, przez co można było otrzymać lepszy jakościowo dźwięk, co wiązało się niestety z dużo większymi plikami wynikowymi. Ten program nie miał prawie żanych możliwości edycji. Powstał jedynie w celu pokazania większych mozliwości A/D Convertera. Pozwalał on na [[digitalizacja|digitalizację]] długich fragmentów dźwięku, dzięki wykorzystaniu rozszerzonej/dodatkowej pamięci komputera. Umożliwiał nieco większą od poprzedników (Digital Studio, Sample Editor) częstotliwość próbkowania, przez co można było otrzymać lepszy jakościowo dźwięk, co wiązało się niestety z dużo większymi plikami wynikowymi.

Wersja z dnia 00:47, 30 cze 2006

Grafika:Code3_micro_recorder.png

Program z pakietu oprogramowania: (Digital Studio, Sample Editor, Micro Recorder) stworzonego na zamówienie firmy Mirage przez SoTe i Sebana. Tak jak w przypadku Digital Studio czy Sample Editor oprogramowanie to zostało dołączone do samplera Mirage AD Converter.

Ten program nie miał prawie żanych możliwości edycji. Powstał jedynie w celu pokazania większych mozliwości A/D Convertera. Pozwalał on na digitalizację długich fragmentów dźwięku, dzięki wykorzystaniu rozszerzonej/dodatkowej pamięci komputera. Umożliwiał nieco większą od poprzedników (Digital Studio, Sample Editor) częstotliwość próbkowania, przez co można było otrzymać lepszy jakościowo dźwięk, co wiązało się niestety z dużo większymi plikami wynikowymi.

Personal tools