Pigwa Rekords

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 22:42, 24 sie 2023
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
Mikey (Dyskusja | wkład)

Linia 1: Linia 1:
-{{SDU}} 
Grupa skupiająca aktywnych użytkowników serwera [[ftp.pigwa.net]] a w szczególności osoby mające swój wkład w archiwizowanie danych na tymże. Grupa skupiająca aktywnych użytkowników serwera [[ftp.pigwa.net]] a w szczególności osoby mające swój wkład w archiwizowanie danych na tymże.
Linia 5: Linia 4:
Co więcej - członkiem grupy może się tytułować każdy, kto wsparł serwer podczas organizowanych zbiórek-zrzutek jednorazowych czy też wspiera cykliczne (np. na platformie patronite.pl czy patreon.com) Co więcej - członkiem grupy może się tytułować każdy, kto wsparł serwer podczas organizowanych zbiórek-zrzutek jednorazowych czy też wspiera cykliczne (np. na platformie patronite.pl czy patreon.com)
 +[[Kategoria: Grupy]]

Aktualna wersja

Grupa skupiająca aktywnych użytkowników serwera ftp.pigwa.net a w szczególności osoby mające swój wkład w archiwizowanie danych na tymże.

"Z urzędu" na rok 2022 członkiem jest Azbest i Voy ale każdy, kto poczuwa się do wkładu w serwer, może tytułować się członkiem, lub byłym członkiem grupy - z uwagi więc na dotychczasowe osiągnięcia są to m.in.: Stryker, Mikey, Gepard, Krótki, Seban, Dely, Kaz, Tdc, AdamK, Grzybson, Pinokio, ...

Co więcej - członkiem grupy może się tytułować każdy, kto wsparł serwer podczas organizowanych zbiórek-zrzutek jednorazowych czy też wspiera cykliczne (np. na platformie patronite.pl czy patreon.com)

Personal tools