Voy

From Atariki

Jump to: navigation, search

Grafika:Voy.jpg

Wojciech 'Voy' Pasiecznik

Rocznik 1977. Człowiek do wszystkiego w grupie SSG. W małym Atari "siedzi" od 1991 roku, na scenie od 1998. Od roku 2000 w grupie Dial jako autor artykułów w magazynie Serious. Od 2012 roku jako młodszy pigwowy w serwisie ftp.pigwa.net, a w okolicach SillyVenture 2013 (listopad 2013) zostaje administratorem tego serwisu. Nieco później dołącza do ekipy Atarionline.pl, gdzie od czasu do czasu pomaga w rozbudowie archiwum gier, demosceny i użytków. Od grudnia 2014 roku członek ASMA Team (jako ripper). W czerwcu 2016 roku pojawia się w grupie New Generation. Brat genialnego Pasia.

Miłośnik literatury i filmów science-fiction/fantasy, ze szczególnym uwzględnieniem pierwszego gatunku. Namiętny kolekcjoner dokumentacji i literatury atarowskiej, którą chomikuje w pewnym przepastnym serwisie [1]. Lubi muzykę elektroniczną, zwłaszcza w klasycznym wydaniu (Jarre, Vangelis, Biliński, Komendarek, itp.), chiptune'ową, jak i dobry dubstep, trance i ambient, choć nie pogardzi też gothic rockiem, metalem symfonicznym, czy rockiem alternatywnym. Od czasu do czasu lubi poczytać troszkę mang i obejrzeć dobre anime. Parę lat temu wciągnęła go technika satelitarna, zwłaszcza temat komputerowych kart DVB-S/S2.

Na co dzień użytkownik Atari 800XE rozbudowanej przez Pasia i Lotharka o Ultimate1MB z SimpleStereo, VBXE, Rapidusa i Evie (choć posiada też wszystkie pozostałe modele ośmiobitowego Atari) oraz Amigi 1200 w wersji od Commodore z kartą turbo BlizzardPPC 603e/175 MHz i 68060/50 MHz.

Ma maciupeńki wkład w pewien slideshow, czyli Anime 4ever.

Udział w zlotach

Linki

Personal tools