Qbek

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 12:05, 3 wrz 2005
Drctqa (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 12:06, 3 wrz 2005
Drctqa (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 4: Linia 4:
Legendarny atarowiec, znany z listów w piśmie [[Top Secret]], obrońca i piewca 8-bitowego [[Atari]]. Pokojowo nastawiony do świata, pomocny ludziom i skory do rozmaitych dowcipów. :) Legendarny atarowiec, znany z listów w piśmie [[Top Secret]], obrońca i piewca 8-bitowego [[Atari]]. Pokojowo nastawiony do świata, pomocny ludziom i skory do rozmaitych dowcipów. :)
-Znany również z konfliktu z [[Greg|Gregiem]], z powodu swego prześmiewczego artykułu w paper-zinie [[Detox]]. Publikował także w [[Pentagram_Zine]] i [[Serious]].+Znany również z konfliktu z [[Greg|Gregiem]], z powodu swego prześmiewczego artykułu w paper-zinie [[Detox]]. Publikował także w [[Pentagram Zine]] i [[Serious]].
Pomysłodawca [[Green-Disk|Green-Diska]]. Pomysłodawca [[Green-Disk|Green-Diska]].

Wersja z dnia 12:06, 3 wrz 2005

Grafika:Qbk_97.jpg

Qbek lub Kubek - Krzyś Kubeczko. Żył krótko lecz intensywnie [09.08.1978 - 12.04.1999 r.] . Legendarny atarowiec, znany z listów w piśmie Top Secret, obrońca i piewca 8-bitowego Atari. Pokojowo nastawiony do świata, pomocny ludziom i skory do rozmaitych dowcipów. :)

Znany również z konfliktu z Gregiem, z powodu swego prześmiewczego artykułu w paper-zinie Detox. Publikował także w Pentagram Zine i Serious.

Pomysłodawca Green-Diska.

Odwiedził osobiście takie party, jak QuaST 1995, Mikołów i QuaST 1996.


Grupy, w których działał (głównie jako swaper):Qbek z Atari w swoim pokoju - zagrywał w "BLACK LAMP" :)

Personal tools