Raster Music Tracker

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 19:12, 7 gru 2004
Tatqoo (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 19:26, 7 gru 2004
Tatqoo (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-'''Raster Music Tracker'''+RMT, czyli [[Raster]] Music Tracker, to program działający w środowisku MS Windows przeznaczony to tworzenia muzyki na 8-bitowe [[Atari]]. Jednym słowem, jest to [[Tracker]], dzięki któremu możesz tworzyć muzykę mono (4-kanały), lub stereofoniczną (8 kanałów, wykorzystuje rozszerzenie [[Stereo]].
 +Program został stworzony przez [[Raster]]a (Radek Sterba). W chwili obecnej program jest w fazie rozwoju. Po dłuższej przerwie pojawiła się nowa wersja, oznaczona numerem 1.19.
-Autor: Radek Sterba (Raster)+Jak na razie program nie zyskał wielkiej popularności, popularni muzycy pozostali przy [[TMC]], posiadającym większe możliwości, choć raczej mniej wygodnym.
 + 
 +Autor: [[Raster]]
 +Link : [http://raster.atari.org RMT Homepage]

Wersja z dnia 19:26, 7 gru 2004

RMT, czyli Raster Music Tracker, to program działający w środowisku MS Windows przeznaczony to tworzenia muzyki na 8-bitowe Atari. Jednym słowem, jest to Tracker, dzięki któremu możesz tworzyć muzykę mono (4-kanały), lub stereofoniczną (8 kanałów, wykorzystuje rozszerzenie Stereo.

Program został stworzony przez Rastera (Radek Sterba). W chwili obecnej program jest w fazie rozwoju. Po dłuższej przerwie pojawiła się nowa wersja, oznaczona numerem 1.19.

Jak na razie program nie zyskał wielkiej popularności, popularni muzycy pozostali przy TMC, posiadającym większe możliwości, choć raczej mniej wygodnym.

Autor: Raster Link : RMT Homepage

Personal tools