Raster Music Tracker

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 19:40, 7 gru 2004
Tatqoo (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 11:58, 9 gru 2004
Tatqoo (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-RMT, czyli [[Raster]] Music Tracker, to program działający w środowisku MS Windows przeznaczony do tworzenia muzyki na 8-bitowe [[Atari]]. Jednym słowem, jest to [[Tracker]], dzięki któremu możesz tworzyć muzykę mono (4-kanały), lub stereofoniczną (8 kanałów, wykorzystuje rozszerzenie [[Stereo]]).+RMT, czyli [[Raster]] Music Tracker, to program działający w środowisku MS Windows przeznaczony do tworzenia muzyki na 8-bitowe [[Atari]]. Jednym słowem, jest to program muzyczny, dzięki któremu możesz tworzyć muzykę mono (4-kanały), lub stereofoniczną (8 kanałów, wykorzystuje rozszerzenie [[Stereo]]).
http://raster.infos.cz/atari/rmt/rmt1.gif http://raster.infos.cz/atari/rmt/rmt1.gif

Wersja z dnia 11:58, 9 gru 2004

RMT, czyli Raster Music Tracker, to program działający w środowisku MS Windows przeznaczony do tworzenia muzyki na 8-bitowe Atari. Jednym słowem, jest to program muzyczny, dzięki któremu możesz tworzyć muzykę mono (4-kanały), lub stereofoniczną (8 kanałów, wykorzystuje rozszerzenie Stereo).

rmt1.gif

Program został stworzony przez Rastera (Radek Sterba). W chwili obecnej program jest w fazie rozwoju. Po dłuższej przerwie pojawiła się nowa wersja, oznaczona numerem 1.19.

Jak na razie program nie zyskał wielkiej popularności, popularni muzycy pozostali przy TMC, posiadającym większe możliwości, choć raczej mniej wygodnym.

RMT jest w miarę regulanie wykorzystywane przez Rastera, Tatqoo i sack-os'a.

Autor: Raster Link : RMT Homepage

Personal tools