Ratowanie Compo

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 17:30, 4 lip 2006
Miker (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 23:40, 14 paź 2007
Mikey (Dyskusja | wkład)
(dawne wnioskowania z dyskusji)
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-Ratowanie Compo jest to proces, który ma miejsce w sytuacji, kiedy do planowanego [[compo]] brakuje odpowiedniej (zazwyczaj 3) liczby prac. W tym momencie uczestnicy [[copy party]] (zazwyczaj [[Animkomials]] i [[Sikor]]) przygotowują produkcje, które znacznie odbiegają od akceptowalnego poziomu. Tak właśnie powstała seria [[Róló]], która rozpoczęła swój żywot na [[Last Party 1999]].+Proces, który ma miejsce w sytuacji, kiedy do planowanego [[compo]] brakuje odpowiedniej (zazwyczaj 3) liczby prac. W tym momencie uczestnicy [[copy party]] (zazwyczaj [[Animkomials]] i [[Sikor]]) przygotowują produkcje, które znacznie odbiegają od akceptowalnego poziomu. Tak właśnie powstała seria [[Róló]], która rozpoczęła swój żywot na [[Last Party 1999]].
Inne prace z tej kategorii: Inne prace z tej kategorii:

Wersja z dnia 23:40, 14 paź 2007

Proces, który ma miejsce w sytuacji, kiedy do planowanego compo brakuje odpowiedniej (zazwyczaj 3) liczby prac. W tym momencie uczestnicy copy party (zazwyczaj Animkomials i Sikor) przygotowują produkcje, które znacznie odbiegają od akceptowalnego poziomu. Tak właśnie powstała seria Róló, która rozpoczęła swój żywot na Last Party 1999.

Inne prace z tej kategorii:

Cosmos, Róló 2 (Kocerany), Róló 3 (Last Party 2002), Róló 5 (Forever 2005), Vasmes/Delmes/Delvas (Last Party 2003), Nonejm Demo (Intel Outside 4)

Personal tools