Rzóg

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 09:36, 6 gru 2006
Miker (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 13:10, 11 sie 2022
Dracon (Dyskusja | wkład)
(RzóG podcasterem!)
Next diff →
Linia 19: Linia 19:
Jako ciekawostkę można dodać, że wiele jego programów wyłączało przerwania i nie używało ich, skutkiem czego popularne [[freezer]]y (włączając w to również [[Tight Freezer]]) nie działały. Jako ciekawostkę można dodać, że wiele jego programów wyłączało przerwania i nie używało ich, skutkiem czego popularne [[freezer]]y (włączając w to również [[Tight Freezer]]) nie działały.
-Obecnie nieaktywny na scenie, zajmuje się na przemian karierą zawodową oraz rodziną.+Obecnie nieaktywny na scenie, zajmuje się na przemian karierą zawodową oraz rodziną. Został podcast-rem, współprowadzi podcast [https://podcasts.apple.com/pl/podcast/kompot/id1294012106 Kompot], o tematyce związanej ze sprzętem firmy Apple (od 07.10.2017 r.).
[[Kategoria:Ludzie]] [[Kategoria:Ludzie]]

Wersja z dnia 13:10, 11 sie 2022

Grafika:Rzog.jpg

Remigiusz 'Rzóg' Rychlewski - koder, najpierw działający solo, następnie jako główny programista grupy XE-Team, wreszcie jako koder i troszkę grafik (głównie hi-res) w grupie Slight. Mieszkaniec Warszawy.

Do jego osiągnięć m.in. należą:


Jest również autorem kodu do gry Sexy Six wydanej przez Sikora.

Jako ciekawostkę można dodać, że wiele jego programów wyłączało przerwania i nie używało ich, skutkiem czego popularne freezery (włączając w to również Tight Freezer) nie działały.

Obecnie nieaktywny na scenie, zajmuje się na przemian karierą zawodową oraz rodziną. Został podcast-rem, współprowadzi podcast Kompot, o tematyce związanej ze sprzętem firmy Apple (od 07.10.2017 r.).

Personal tools