SSG

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 17:26, 6 sty 2006
Jellonek (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
Azbest (Dyskusja | wkład)

Linia 1: Linia 1:
'''Sente Software Group'''. Formacja istniejąca teoretycznie od 1996. Założona przez [[McMaster]]a w celu... dziś trudno to określić. Początkowo grupę tworzył prócz McMastera brat - [[Grubshy]]. Wkrótce do grupy dołączył [[DC]] (jednak wkrótce porzucił Atari) oraz [[Axe]]. W 1999 do SSG dołączyło trzech panów czyli: człowiek od wszystkiego [[Voy]], świetny elektronik [[Pasiu]] i muzyk [[Yezus]]. Co ciekawe ten drugi początkowo pełnił też rolę muzyka. 2004 to powiększenie składu osobowego o młody talent (i nadzieje na przyszłość) czyli [[Grzybson]]a oraz [[Mazi]]ego. '''Sente Software Group'''. Formacja istniejąca teoretycznie od 1996. Założona przez [[McMaster]]a w celu... dziś trudno to określić. Początkowo grupę tworzył prócz McMastera brat - [[Grubshy]]. Wkrótce do grupy dołączył [[DC]] (jednak wkrótce porzucił Atari) oraz [[Axe]]. W 1999 do SSG dołączyło trzech panów czyli: człowiek od wszystkiego [[Voy]], świetny elektronik [[Pasiu]] i muzyk [[Yezus]]. Co ciekawe ten drugi początkowo pełnił też rolę muzyka. 2004 to powiększenie składu osobowego o młody talent (i nadzieje na przyszłość) czyli [[Grzybson]]a oraz [[Mazi]]ego.
-Niestety na skutek tego iż osoba p.o. (jedynego przez długi czas) kodera (czyli McMaster) nie rozwinęła swoich umiejętności, dorobek SSG jest bardzo skromny. Stanowią go przeważnie drobne programy użytkowe (nie jednokrotnie pisane do szuflady) np.: [[Fonciax]], [[XMS test]], programy okołoscenowe t.j. real-time teksty (ze zlotów [[Lato Ludzików 1999]], [[QuaST 1998]]), slideshow [[Anime 4ever]], proste gry:[[Well]], [[Achtung Panza]] i inne jak np. [[SSG Font Library]] oraz zaproszenia na [[East Party]].+Niestety na skutek tego iż osoba p.o. (jedynego przez długi czas) kodera (czyli McMaster) nie rozwinęła swoich umiejętności, dorobek SSG jest bardzo skromny. Stanowią go przeważnie drobne programy użytkowe (niejednokrotnie pisane do szuflady) np.: [[Fonciax]], [[XMS test]], programy okołoscenowe t.j. real-time teksty (ze zlotów [[Lato Ludzików 1999]], [[QuaST 1998]]), slideshow [[Anime 4ever]], proste gry: [[Well]], [[Achtung Panza]] i inne jak np. [[SSG Font Library]] oraz zaproszenia na [[East Party]].
[[Kategoria: Grupy XL/XE]] [[Kategoria: Grupy XL/XE]]

Aktualna wersja

Sente Software Group. Formacja istniejąca teoretycznie od 1996. Założona przez McMastera w celu... dziś trudno to określić. Początkowo grupę tworzył prócz McMastera brat - Grubshy. Wkrótce do grupy dołączył DC (jednak wkrótce porzucił Atari) oraz Axe. W 1999 do SSG dołączyło trzech panów czyli: człowiek od wszystkiego Voy, świetny elektronik Pasiu i muzyk Yezus. Co ciekawe ten drugi początkowo pełnił też rolę muzyka. 2004 to powiększenie składu osobowego o młody talent (i nadzieje na przyszłość) czyli Grzybsona oraz Maziego. Niestety na skutek tego iż osoba p.o. (jedynego przez długi czas) kodera (czyli McMaster) nie rozwinęła swoich umiejętności, dorobek SSG jest bardzo skromny. Stanowią go przeważnie drobne programy użytkowe (niejednokrotnie pisane do szuflady) np.: Fonciax, XMS test, programy okołoscenowe t.j. real-time teksty (ze zlotów Lato Ludzików 1999, QuaST 1998), slideshow Anime 4ever, proste gry: Well, Achtung Panza i inne jak np. SSG Font Library oraz zaproszenia na East Party.

Personal tools