SillyVenture 2000

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 04:27, 10 sie 2007
Miker (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 08:28, 9 kwi 2008
Dracon (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-[[Copy party|Party]], zorganizowane w kwietniu 2000 roku przez [[Grey]]a w Gdańsku. Przybyło na nie wielu gości z zagranicy. Większość konkursów odbyła się na dużym atari ([[ST]], [[Falcon]]), jednak dzięki staraniom paru osób (takich jak [[505]], [[Seabrush]] czy [[Miker]]), [[Atari 8-bit|mała atarynka]] również nie została pominięta.+[[Copy party|Party]], zorganizowane w kwietniu 2000 roku przez [[Grey]]a w Gdańsku. Przybyło na nie wielu [ftp://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_videos/SillyVenture,2000/by_john_hayward/da_sv2000crew.jpg gości] z zagranicy. Większość konkursów odbyła się na dużym atari ([[ST]], [[Falcon]]), jednak dzięki staraniom paru osób (takich jak [[505]], [[Seabrush]] czy [[Miker]]), [[Atari 8-bit|mała atarynka]] również nie została pominięta.
Linia 8: Linia 8:
3. Sleepy Passage - Miker (076 punktów)</pre> 3. Sleepy Passage - Miker (076 punktów)</pre>
-Oprócz tradycyjnych konkursów doszły jeszcze dodatkowe atrakcje (np. rzucanie dyskiem [[Maskotka|Maskotki]], czy kąpiel w morzu; na to ostatnie zdecydowali się tylko nasi północni sąsiedzi).+Oprócz tradycyjnych konkursów doszły jeszcze dodatkowe atrakcje (np. rzucanie dyskiem [[Maskotka|Maskotki]], czy kąpiel w morzu; na to ostatnie zdecydowali się tylko nasi [ftp://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_videos/SillyVenture,2000/slonie.jpg północni sąsiedzi]).
==Odnośniki zewnętrzne== ==Odnośniki zewnętrzne==
*[ftp://ftp.pigwa.net/stuff/parties/SillyVenture2000,Poland Invitka i stuff na Atari 8-bit] *[ftp://ftp.pigwa.net/stuff/parties/SillyVenture2000,Poland Invitka i stuff na Atari 8-bit]
 +*[ftp://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_videos/SillyVenture,2000/ fotografie ze zlotu]
*[http://dhs.nu/scene_partydl_sv2000.php Prace z party zebrane na dhs.nu] *[http://dhs.nu/scene_partydl_sv2000.php Prace z party zebrane na dhs.nu]
*[http://files.dhs.nu/party/sv2k/sv2k_rsl.txt Wyniki wszystkich compo na dhs.nu] *[http://files.dhs.nu/party/sv2k/sv2k_rsl.txt Wyniki wszystkich compo na dhs.nu]
 +
{{stub}} {{stub}}
[[Kategoria:Zloty]] [[Kategoria:Zloty]]

Wersja z dnia 08:28, 9 kwi 2008

Party, zorganizowane w kwietniu 2000 roku przez Greya w Gdańsku. Przybyło na nie wielu gości z zagranicy. Większość konkursów odbyła się na dużym atari (ST, Falcon), jednak dzięki staraniom paru osób (takich jak 505, Seabrush czy Miker), mała atarynka również nie została pominięta.


Wyniki msx-compo na Atari 8-bit:

1. Sej-Mik - Seabrush & Miker   (106 punktów)
2. Dupa - 505           (103 punkty)
3. Sleepy Passage - Miker     (076 punktów)

Oprócz tradycyjnych konkursów doszły jeszcze dodatkowe atrakcje (np. rzucanie dyskiem Maskotki, czy kąpiel w morzu; na to ostatnie zdecydowali się tylko nasi północni sąsiedzi).

Odnośniki zewnętrzneTen artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools