SillyVenture 2000

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 04:27, 10 sie 2007
Miker (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
Bob er (Dyskusja | wkład)
(Demozoo link)
Linia 1: Linia 1:
-[[Copy party|Party]], zorganizowane w kwietniu 2000 roku przez [[Grey]]a w Gdańsku. Przybyło na nie wielu gości z zagranicy. Większość konkursów odbyła się na dużym atari ([[ST]], [[Falcon]]), jednak dzięki staraniom paru osób (takich jak [[505]], [[Seabrush]] czy [[Miker]]), [[Atari 8-bit|mała atarynka]] również nie została pominięta.+[[Copy party|Party]], zorganizowane w kwietniu 2000 roku przez [[Grey]]a w Gdańsku. Przybyło na nie całkiem sporo [ftp://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_videos/SillyVenture,2000/by_john_hayward/da_sv2000crew.jpg gości] z zagranicy, jednakże ogólna frekwencja nie była zbyt wysoka. Większość konkursów odbyła się na dużym atari ([[ST]], [[Falcon]]), jednak dzięki staraniom paru osób (takich jak [[505]], [[Seabrush]] czy [[Miker]]), [[Atari 8-bit|mała atarynka]] również nie została pominięta.
Linia 8: Linia 8:
3. Sleepy Passage - Miker (076 punktów)</pre> 3. Sleepy Passage - Miker (076 punktów)</pre>
-Oprócz tradycyjnych konkursów doszły jeszcze dodatkowe atrakcje (np. rzucanie dyskiem [[Maskotka|Maskotki]], czy kąpiel w morzu; na to ostatnie zdecydowali się tylko nasi północni sąsiedzi).+Natomiast w kategorii 16/32-bit msx-compo zwyciężył także duet, tym razem [[VLX]] z Seabrushem,
 +którzy skomponowali znakomity utwór [http://atariki.krap.pl/images/b/b4/Atari8.zip "Atari 8"].
 + 
 + 
 +Oprócz tradycyjnych konkursów doszły jeszcze dodatkowe atrakcje (np. rzucanie dyskiem [[Maskotka|Maskotki]], wycieczka autokarem po mieście, czy kąpiel w morzu; na to ostatnie zdecydowali się tylko nasi [ftp://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_videos/SillyVenture,2000/slonie.jpg północni sąsiedzi]).
==Odnośniki zewnętrzne== ==Odnośniki zewnętrzne==
-*[ftp://ftp.pigwa.net/stuff/parties/SillyVenture2000,Poland Invitka i stuff na Atari 8-bit]+*[http://madteam.atari8.info/index.php?syzygy8=sv2k relacja Lizarda (z SYZYGY #8)]
 +*[ftp://ftp.pigwa.net/stuff/parties/SillyVenture,2000,Poland Invitka i stuff na Atari 8-bit]
 +*[ftp://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_videos/SillyVenture,2000/ Fotografie ze zlotu]
*[http://dhs.nu/scene_partydl_sv2000.php Prace z party zebrane na dhs.nu] *[http://dhs.nu/scene_partydl_sv2000.php Prace z party zebrane na dhs.nu]
*[http://files.dhs.nu/party/sv2k/sv2k_rsl.txt Wyniki wszystkich compo na dhs.nu] *[http://files.dhs.nu/party/sv2k/sv2k_rsl.txt Wyniki wszystkich compo na dhs.nu]
 +*[http://demozoo.org/parties/977/ Demozoo]
 +
{{stub}} {{stub}}
[[Kategoria:Zloty]] [[Kategoria:Zloty]]

Aktualna wersja

Party, zorganizowane w kwietniu 2000 roku przez Greya w Gdańsku. Przybyło na nie całkiem sporo gości z zagranicy, jednakże ogólna frekwencja nie była zbyt wysoka. Większość konkursów odbyła się na dużym atari (ST, Falcon), jednak dzięki staraniom paru osób (takich jak 505, Seabrush czy Miker), mała atarynka również nie została pominięta.


Wyniki msx-compo na Atari 8-bit:

1. Sej-Mik - Seabrush & Miker   (106 punktów)
2. Dupa - 505           (103 punkty)
3. Sleepy Passage - Miker     (076 punktów)

Natomiast w kategorii 16/32-bit msx-compo zwyciężył także duet, tym razem VLX z Seabrushem, którzy skomponowali znakomity utwór "Atari 8".


Oprócz tradycyjnych konkursów doszły jeszcze dodatkowe atrakcje (np. rzucanie dyskiem Maskotki, wycieczka autokarem po mieście, czy kąpiel w morzu; na to ostatnie zdecydowali się tylko nasi północni sąsiedzi).

Odnośniki zewnętrzneTen artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools