SillyVenture 2000

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 09:13, 29 sty 2007
Miker (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 09:38, 29 sty 2007
Miker (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
[[Copy party|Party]], zorganizowane w kwietniu 2000 roku przez [[Grey]]a w Gdańsku. Przybyło na nie wielu gości z zagranicy. Większość konkursów odbyła się na dużym atari ([[ST]], [[Falcon]]), jednak dzięki staraniom paru osób (takich jak [[505]], [[Seabrush]] czy [[Miker]], mała atarynka również nie została pominięta. [[Copy party|Party]], zorganizowane w kwietniu 2000 roku przez [[Grey]]a w Gdańsku. Przybyło na nie wielu gości z zagranicy. Większość konkursów odbyła się na dużym atari ([[ST]], [[Falcon]]), jednak dzięki staraniom paru osób (takich jak [[505]], [[Seabrush]] czy [[Miker]], mała atarynka również nie została pominięta.
 +
Wyniki [[msx]]-[[compo]] na [[Atari 8-bit]]: Wyniki [[msx]]-[[compo]] na [[Atari 8-bit]]:
-# Sej-Mik - Seabrush & Miker+<pre>
-# Dupa - 505+1. Sej-Mik - Seabrush & Miker (106 punktów)
-# Sleepy Passage - Miker+2. Dupa - 505 (103 punkty)
 +3. Sleepy Passage - Miker (076 punktów)</pre>
Oprócz tradycyjnych konkursów doszły jeszcze dodatkowe atrakcje (np. rzucanie dyskiem [[Maskotka|Maskotki]], czy kąpiel w morzu; na to ostatnie zdecydowali się tylko nasi północni sąsiedzi). Oprócz tradycyjnych konkursów doszły jeszcze dodatkowe atrakcje (np. rzucanie dyskiem [[Maskotka|Maskotki]], czy kąpiel w morzu; na to ostatnie zdecydowali się tylko nasi północni sąsiedzi).

Wersja z dnia 09:38, 29 sty 2007

Party, zorganizowane w kwietniu 2000 roku przez Greya w Gdańsku. Przybyło na nie wielu gości z zagranicy. Większość konkursów odbyła się na dużym atari (ST, Falcon), jednak dzięki staraniom paru osób (takich jak 505, Seabrush czy Miker, mała atarynka również nie została pominięta.


Wyniki msx-compo na Atari 8-bit:

1. Sej-Mik - Seabrush & Miker   (106 punktów)
2. Dupa - 505           (103 punkty)
3. Sleepy Passage - Miker     (076 punktów)

Oprócz tradycyjnych konkursów doszły jeszcze dodatkowe atrakcje (np. rzucanie dyskiem Maskotki, czy kąpiel w morzu; na to ostatnie zdecydowali się tylko nasi północni sąsiedzi).

Odnośniki zewnętrzne


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools