Syzygy

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 13:31, 15 lut 2006
Mikey (Dyskusja | wkład)
(poprawiamy fakty, wpisujemy prawde a nie pogloski oraz smierc stubom)
← Previous diff
Wersja z dnia 13:41, 15 lut 2006
Jellonek (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-Magazyn wydawany początkowo na papierze, założony w 1997 przez [[Mitchel|Mitchela]], który jednocześnie został jego red. naczelnym. [[Syzygy]] tematyką nie różniło się specjalnie od "konkurencji", a więc zawierało artykuły na temat sceny, rozszerzeń sprzętu, raporty i polemiki na temat zlotów, recenzje (książek, programów), itp. Wskutek nikłego zainteresowania, od numeru trzeciego ukazuje się już jako magazyn dyskowy, a od numeru czwartego zachodzą zmiany w redakcji (naczelnym zostaje [[Jurgi]], dołączają [[Mikey]] i [[Lizard]]) co gwarantuje w miarę regularne ukazywanie się magazynu. Do chwili obecnej, w formie dyskowej ukazały się numery od 3 do 8, czyniąc Syzygy, drugim (po Seriousie grupy Dial) najdłużej ukazującym się zinem na scenie.+Magazyn wydawany początkowo na papierze, założony w 1997 przez [[Mitchel]]a, który jednocześnie został jego red. naczelnym. [[Syzygy]] tematyką nie różniło się specjalnie od "konkurencji", a więc zawierało artykuły na temat sceny, rozszerzeń sprzętu, raporty i polemiki na temat zlotów, recenzje (książek, programów), itp. Wskutek nikłego zainteresowania, od numeru trzeciego ukazuje się już jako magazyn dyskowy, a od numeru czwartego zachodzą zmiany w redakcji (naczelnym zostaje [[Jurgi]], dołączają [[Mikey]] i [[Lizard]]) co gwarantuje w miarę regularne ukazywanie się magazynu. Do chwili obecnej, w formie dyskowej ukazały się numery od 3 do 8, czyniąc Syzygy, drugim (po [[Serious]]ie grupy [[Dial]]) najdłużej ukazującym się zinem na scenie.
Archiwum wydań dyskowych: ftp://ftp.pigwa.net/stuff/collections/atari_forever/Ziny/Syzygy/ Archiwum wydań dyskowych: ftp://ftp.pigwa.net/stuff/collections/atari_forever/Ziny/Syzygy/
[[Kategoria:Ziny XL/XE]] [[Kategoria:Ziny XL/XE]]

Wersja z dnia 13:41, 15 lut 2006

Magazyn wydawany początkowo na papierze, założony w 1997 przez Mitchela, który jednocześnie został jego red. naczelnym. Syzygy tematyką nie różniło się specjalnie od "konkurencji", a więc zawierało artykuły na temat sceny, rozszerzeń sprzętu, raporty i polemiki na temat zlotów, recenzje (książek, programów), itp. Wskutek nikłego zainteresowania, od numeru trzeciego ukazuje się już jako magazyn dyskowy, a od numeru czwartego zachodzą zmiany w redakcji (naczelnym zostaje Jurgi, dołączają Mikey i Lizard) co gwarantuje w miarę regularne ukazywanie się magazynu. Do chwili obecnej, w formie dyskowej ukazały się numery od 3 do 8, czyniąc Syzygy, drugim (po Seriousie grupy Dial) najdłużej ukazującym się zinem na scenie.

Archiwum wydań dyskowych: ftp://ftp.pigwa.net/stuff/collections/atari_forever/Ziny/Syzygy/

Personal tools