X-Ray

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 14:04, 5 mar 2005
Xray (Dyskusja | wkład)
(dodano zdjęcie)
← Previous diff
Wersja z dnia 14:41, 28 sie 2005
Drctqa (Dyskusja | wkład)
(Drobne poprawki...)
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-{{Taquart-Ludzie}}+{{grafr|xray_2k3.jpg}}
-[[Grafika:xray_2k3.jpg]]<br>+{{Taquart-Ludzie}}
-Łukasz '''X-Ray''' Sychowicz, rocznik 1977. Kawaler. Brat [[Angus]]a.+Łukasz '''X-Ray''' Sychowicz, rocznik 1977. Kawaler. Brat [[Angus|Angusa]].
Najaktywniejszy muzyk w historii sceny Atari. Członek grup [[Slight]] i [[Taquart]] oraz ściśle muzycznej formacji [[Grayscale]] (razem z [[Greg]]iem i [[BeWu]]). Najaktywniejszy muzyk w historii sceny Atari. Członek grup [[Slight]] i [[Taquart]] oraz ściśle muzycznej formacji [[Grayscale]] (razem z [[Greg]]iem i [[BeWu]]).
Linia 7: Linia 7:
Jest najbardziej utytułowanym muzykiem sceny Atari - był zwycięzcą większości music-compo w ciągu ostatnich kilku lat. Często tworzy muzykę w duetach, np. słynna seria ''Porażka'' Jest najbardziej utytułowanym muzykiem sceny Atari - był zwycięzcą większości music-compo w ciągu ostatnich kilku lat. Często tworzy muzykę w duetach, np. słynna seria ''Porażka''
({{sap|Porazka}}, {{sap|Porazka_2}}, {{sap|Porazka_3}}) z [[Samurai]]em. ({{sap|Porazka}}, {{sap|Porazka_2}}, {{sap|Porazka_3}}) z [[Samurai]]em.
 +
Oprócz muzykowania, ma pewne doświadczenie w programowaniu (gry [[Piłkarski Poker]], [[ABC]] oraz [[Magic of Words]]) oraz tworzeniu grafiki (m.in. praca Surprise wystawiona na [[Last Party 2003]]). Oprócz muzykowania, ma pewne doświadczenie w programowaniu (gry [[Piłkarski Poker]], [[ABC]] oraz [[Magic of Words]]) oraz tworzeniu grafiki (m.in. praca Surprise wystawiona na [[Last Party 2003]]).
-Oprócz tworzenia na Atari, zajmuje się (z powodzeniem) tworzeniem na PC (zwłaszcza znakomite [[chip-tune|chip-tuny]]) oraz dzwonków na komórki. Do niedawna był także kapitanem amatorskiej drużyny piłkarskiej ''FC Wawer''.+ 
 +Poza tworzeniem na Atari, zajmuje się (z powodzeniem) tworzeniem na PC (zwłaszcza znakomite [[chip-tune|chip-tuny]]) oraz dzwonków na komórki. Do niedawna był także kapitanem amatorskiej drużyny piłkarskiej ''FC Wawer''.

Wersja z dnia 14:41, 28 sie 2005

Grafika:xray_2k3.jpg

Członkowie grupy Taquart
Angus - Bac - Dely - Dracon - Electron - Eru - Fox - Greg - Heaven - Jaskier - Meg - Slaves - Tatqoo - X-Ray - Zenial

Łukasz X-Ray Sychowicz, rocznik 1977. Kawaler. Brat Angusa.

Najaktywniejszy muzyk w historii sceny Atari. Członek grup Slight i Taquart oraz ściśle muzycznej formacji Grayscale (razem z Gregiem i BeWu). Twórca muzyki do wielu dem (Overmind, Numen, Forsaken Love), intr (Drunk Chessboard, Drab, Exe, Plo), gier (Orto Puzzle) a nawet filmów (Numen The Movie). Jest najbardziej utytułowanym muzykiem sceny Atari - był zwycięzcą większości music-compo w ciągu ostatnich kilku lat. Często tworzy muzykę w duetach, np. słynna seria Porażka (nutka.gifPorazka, nutka.gifPorazka_2, nutka.gifPorazka_3) z Samuraiem.


Oprócz muzykowania, ma pewne doświadczenie w programowaniu (gry Piłkarski Poker, ABC oraz Magic of Words) oraz tworzeniu grafiki (m.in. praca Surprise wystawiona na Last Party 2003).


Poza tworzeniem na Atari, zajmuje się (z powodzeniem) tworzeniem na PC (zwłaszcza znakomite chip-tuny) oraz dzwonków na komórki. Do niedawna był także kapitanem amatorskiej drużyny piłkarskiej FC Wawer.

Personal tools