X-Ray

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 22:50, 10 gru 2004
Eru (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 23:43, 10 gru 2004
Mikey (Dyskusja | wkład)
(poprawka linkow)
Next diff →
Linia 3: Linia 3:
Najaktywniejszy muzyk w historii sceny Atari. Członek grup [[Slight]] i [[Taquart]] oraz ściśle muzycznej formacji [[Grayscale]] (razem z [[Greg]]iem i [[BeWu]]). Najaktywniejszy muzyk w historii sceny Atari. Członek grup [[Slight]] i [[Taquart]] oraz ściśle muzycznej formacji [[Grayscale]] (razem z [[Greg]]iem i [[BeWu]]).
-Twórca muzyki do wielu dem ([[Overmind]], [[Numen]], [[Forbidden Love]]), intr ([[Drunk Chessboard]], [[Drab]], [[Exe]], [[Plo]]), gier ([[Orto Puzzle]]) a nawet filmów ([[Numen The Movie]]).+Twórca muzyki do wielu dem ([[Overmind]], [[Numen]], [[Forsaken Love]]), intr ([[Drunk Chessboard]], [[Drab]], [[Exe]], [[Plo]]), gier ([[Orto Puzzle]]) a nawet filmów ([[Numen The Movie]]).
-Jest najbardziej utytułowanym muzykiem sceny Atari - był zwycięzcą większości music-compo w ciągu ostatnich kilku lat. Często tworzy muzykę w duetach, np. słynna seria ''Porażka'' (części 1,2 i 3) z [[Samuraj]]em.+Jest najbardziej utytułowanym muzykiem sceny Atari - był zwycięzcą większości music-compo w ciągu ostatnich kilku lat. Często tworzy muzykę w duetach, np. słynna seria ''Porażka'' (części 1,2 i 3) z [[Samurai]]em.
Oprócz muzykowania, ma pewne doświadczenie w programowaniu (gry [[Piłkarski Poker]], [[ABC]] oraz [[Magic of Words]]) oraz tworzeniu grafiki (m.in. praca Surprise wystawiona na [[Last Party 2003]]). Oprócz muzykowania, ma pewne doświadczenie w programowaniu (gry [[Piłkarski Poker]], [[ABC]] oraz [[Magic of Words]]) oraz tworzeniu grafiki (m.in. praca Surprise wystawiona na [[Last Party 2003]]).
-Oprócz tworzenia na Atari, zajmuje się (z powodzeniem) tworzeniem na PC (zwłaszcza znakomite chip-tuny) oraz dzwonków na komórki. Do niedawna był także kapitanem amatorskiej drużyny piłkarskiej ''FC Wawer''.+Oprócz tworzenia na Atari, zajmuje się (z powodzeniem) tworzeniem na PC (zwłaszcza znakomite [[chip-tune|chip-tuny]]) oraz dzwonków na komórki. Do niedawna był także kapitanem amatorskiej drużyny piłkarskiej ''FC Wawer''.

Wersja z dnia 23:43, 10 gru 2004

Członkowie grupy Taquart
Angus - Bac - Dely - Dracon - Electron - Eru - Fox - Greg - Heaven - Jaskier - Meg - Slaves - Tatqoo - X-Ray - Zenial

Łukasz X-Ray Sychowicz, rocznik 1977. Kawaler. Brat Angusa.

Najaktywniejszy muzyk w historii sceny Atari. Członek grup Slight i Taquart oraz ściśle muzycznej formacji Grayscale (razem z Gregiem i BeWu). Twórca muzyki do wielu dem (Overmind, Numen, Forsaken Love), intr (Drunk Chessboard, Drab, Exe, Plo), gier (Orto Puzzle) a nawet filmów (Numen The Movie). Jest najbardziej utytułowanym muzykiem sceny Atari - był zwycięzcą większości music-compo w ciągu ostatnich kilku lat. Często tworzy muzykę w duetach, np. słynna seria Porażka (części 1,2 i 3) z Samuraiem.

Oprócz muzykowania, ma pewne doświadczenie w programowaniu (gry Piłkarski Poker, ABC oraz Magic of Words) oraz tworzeniu grafiki (m.in. praca Surprise wystawiona na Last Party 2003).

Oprócz tworzenia na Atari, zajmuje się (z powodzeniem) tworzeniem na PC (zwłaszcza znakomite chip-tuny) oraz dzwonków na komórki. Do niedawna był także kapitanem amatorskiej drużyny piłkarskiej FC Wawer.

Personal tools