Ziny

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 19:14, 7 gru 2004
Mikey (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 19:23, 7 gru 2004
Mikey (Dyskusja | wkład)
(taka probka - do rozwiniecia)
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
 +Inaczej Magazyny Dyskowe, forma scenowego periodyku dystrybuuowanego na dyskietkach. Z reguły tworzone przez grupy, zawierały przekrój materiałów, począwszy od porad technicznych, sprzętowych i programistycznych, a kończywszy na publicystyce oraz twórczośći pisarskiej (opowiadania, wiersze) Niektóre z nich to:
 +
[[Energy]] [[Energy]]
 +
[[Kocie Flaki]] [[Kocie Flaki]]
 +
 +[[Barymag]]
 +
[[Pentagram Zine]] [[Pentagram Zine]]
 +
[[Syzygy]] [[Syzygy]]
 +
[[Serious]] [[Serious]]
 +
[[Oddech Latryny]] [[Oddech Latryny]]
 +
 +
 +Innym rodzajem magazynu dyskowego były magazyny w których przedstawiało się rankinkgi poszczególnych grup / twórców oraz tzw. greet-diski.
 +Idea zapoczątkowana przez [[Qbek|Qbka]], szybko zyskała akceptację i pierwsze dyski zaczęły krążyć po scenie. Na przykład: [[Intermag]] oraz [[Greendisk]]

Wersja z dnia 19:23, 7 gru 2004

Inaczej Magazyny Dyskowe, forma scenowego periodyku dystrybuuowanego na dyskietkach. Z reguły tworzone przez grupy, zawierały przekrój materiałów, począwszy od porad technicznych, sprzętowych i programistycznych, a kończywszy na publicystyce oraz twórczośći pisarskiej (opowiadania, wiersze) Niektóre z nich to:

Energy

Kocie Flaki

Barymag

Pentagram Zine

Syzygy

Serious

Oddech Latryny


Innym rodzajem magazynu dyskowego były magazyny w których przedstawiało się rankinkgi poszczególnych grup / twórców oraz tzw. greet-diski. Idea zapoczątkowana przez Qbka, szybko zyskała akceptację i pierwsze dyski zaczęły krążyć po scenie. Na przykład: Intermag oraz Greendisk

Personal tools