Alex

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 17:52, 15 sie 2006
Krap (Dyskusja | wkład)
(eech...)
← Previous diff
Wersja z dnia 12:42, 18 gru 2010
Tdc (Dyskusja | wkład)
(dr. red.)
Next diff →
Linia 3: Linia 3:
Jako pierwszy na scenie opracował inteligentny algorytm ''track scrolla'' z podwójnym systemem sortowania kodu pozwalający na wyświetlenie 2048 punktów w dowolnej konfiguracji w jednej ramce. Jako pierwszy na scenie opracował inteligentny algorytm ''track scrolla'' z podwójnym systemem sortowania kodu pozwalający na wyświetlenie 2048 punktów w dowolnej konfiguracji w jednej ramce.
-Przyczynił się do powstania takich produkcji, jak: [[Timeless Announcement]], [[More!]], [[Sheol]], [[Mr. Proper]].+Przyczynił się do powstania takich produkcji, jak: [[Timeless Announcement]], [[More!]], [[Sheol]] i [[Mr. Proper]].
Od wielu lat planuje realizację wielu ciekawych projektów, na co niestety na razie nie ma czasu. Od wielu lat planuje realizację wielu ciekawych projektów, na co niestety na razie nie ma czasu.

Wersja z dnia 12:42, 18 gru 2010

Warszawiak. Koder, muzyk, elektronik - założyciel i członek grupy Bit Busters (a wcześniej - ASL). Atarowiec od 1988 roku. Na scenie pojawił się latem 1994 roku w wyniku nawiązania kontaktu z Mikerem, a następnie z resztą grupy Slight.

Jako pierwszy na scenie opracował inteligentny algorytm track scrolla z podwójnym systemem sortowania kodu pozwalający na wyświetlenie 2048 punktów w dowolnej konfiguracji w jednej ramce.

Przyczynił się do powstania takich produkcji, jak: Timeless Announcement, More!, Sheol i Mr. Proper.

Od wielu lat planuje realizację wielu ciekawych projektów, na co niestety na razie nie ma czasu.

Zawodowo zajmuje się dziennikarstwem oraz prowadzeniem własnej firmy.

Personal tools