Atari8

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 01:06, 8 wrz 2005
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 10:24, 13 wrz 2005
Mikey (Dyskusja | wkład)
(smierc emotkom)
Next diff →
Linia 4: Linia 4:
Niemniej, każdy jest mile widziany, bez względu na 'scenowanie' czy też posiadany komputer. Niemniej, każdy jest mile widziany, bez względu na 'scenowanie' czy też posiadany komputer.
-Kanał ma opinię jednego z bardziej przyjaznych na IRCNecie, a to z racji braku jakichkolwiek problemów osobowościowych pośród operatorów :) Jeśli chcesz pogadać o [[Atari]], umówić się na [[copy party]] albo [[Sztab Kryzysowy]], poszukać pomocy z uruchomieniem programu/sprzętu, albo po prostu pogadać, to jest to miejsce dla Ciebie, szanowny Czytelniku :)+Kanał ma opinię jednego z bardziej przyjaznych na IRCNecie, a to z racji braku jakichkolwiek problemów osobowościowych pośród operatorów. Jeśli chcesz pogadać o [[Atari]], umówić się na [[copy party]] albo [[Sztab Kryzysowy]], poszukać pomocy z uruchomieniem programu/sprzętu, albo po prostu pogadać, to jest to miejsce dla Ciebie, szanowny Czytelniku :)

Wersja z dnia 10:24, 13 wrz 2005

#atari8 Kanał IRC na Ircnecie.

Kanał powstał około roku 1995 z inicjatywy Slavesa. W zamyśle miał skupiać scenę "małego" Atari, i wydaje się że tak właśnie jest, jako że większość bywalców kanału jest z nią mniej lub bardziej powiązana. Niemniej, każdy jest mile widziany, bez względu na 'scenowanie' czy też posiadany komputer.

Kanał ma opinię jednego z bardziej przyjaznych na IRCNecie, a to z racji braku jakichkolwiek problemów osobowościowych pośród operatorów. Jeśli chcesz pogadać o Atari, umówić się na copy party albo Sztab Kryzysowy, poszukać pomocy z uruchomieniem programu/sprzętu, albo po prostu pogadać, to jest to miejsce dla Ciebie, szanowny Czytelniku :)


Na kanale stale można spotkać między innymi: MacGyver, slaves, mikey, krap, miker, lisu, dely, drac030, radi, Vasco, Pin, stryker...


Krótki regulamin kanału (kilka prostych zasad unikania problemów):

  • polskie znaki kodujemy w iso-8859-2 albo nie używamy ich wcale. (Nagminne śmiecenie unikodem albo cp1250 będzie kończyć się zabraniem głosu takiej osobie)
  • nie wklejamy długich tekstów (2-3 linijki jeszcze ujdą) Jeśli chcesz wkleić długi tekst, skorzystaj z serwisu [1] i wklej samego URLa.
  • na kanale, w przeciwieństwie do Atari Area NIE WOLNO używać skracaczy linków typu Tiny.pl albo 42.pl.
  • nie używamy kolorków i innych 'mircyzmów'.


Innych ograniczeń raczej nie ma. Po prostu bądź sobą i traktuj innych tak jakbyś sam chciał być traktowany.


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools