Cedyń

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 09:23, 2 cze 2006
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 03:01, 27 cze 2006
Mikey (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
{{grafr|CEDYN.jpg}} {{grafr|CEDYN.jpg}}
-CEDYŃ (lub CEDYN) - Marcin Czartyński, zamieszkały niegdyś w Częstochowie. Ceniony [[muzyk]] na atarowskiej [[scena|scenie]], aktywny od około 1993-94 r. Jego pierwszą grupą była HCL (Heretic Crew Litmited), z której efektem współpracy było pewne [[demo]]. Następnie zasilił szeregi grupy [[Shadows]] (także w sekcji [[Falcon]]a).+Marcin 'Cedyń' Czartyński, zamieszkały niegdyś w Częstochowie. Ceniony [[muzyk]] na atarowskiej [[scena|scenie]], aktywny od około 1993-94 r. Jego pierwszą grupą była HCL (Heretic Crew Litmited), z której efektem współpracy było pewne [[demo]]. Następnie zasilił szeregi grupy [[Shadows]] (także w sekcji [[Falcon]]a).
Jego żywiołowa muzyka ozdabia tak znane programy jak [[AssKicker]], [[Igor]], [[Trip 6]] czy zin [[Paczka Tynku]]. Jako jeden z pierwszych na polskiej scenie eksperymentował z samplami na 8-bitowym Atari (np. demko muzyczne "Polizei"). Tworzył również oprawę dźwiękową do gier - kiedyś do gry "[[TOP SECRET]]", zaś stosunkowo niedawno do (pecetowych) gier "STARMAGEDDON" i [http://www.painkillergame.com/index2.php "PAINKILLER"]. Jego żywiołowa muzyka ozdabia tak znane programy jak [[AssKicker]], [[Igor]], [[Trip 6]] czy zin [[Paczka Tynku]]. Jako jeden z pierwszych na polskiej scenie eksperymentował z samplami na 8-bitowym Atari (np. demko muzyczne "Polizei"). Tworzył również oprawę dźwiękową do gier - kiedyś do gry "[[TOP SECRET]]", zaś stosunkowo niedawno do (pecetowych) gier "STARMAGEDDON" i [http://www.painkillergame.com/index2.php "PAINKILLER"].

Wersja z dnia 03:01, 27 cze 2006

Grafika:CEDYN.jpg

Marcin 'Cedyń' Czartyński, zamieszkały niegdyś w Częstochowie. Ceniony muzyk na atarowskiej scenie, aktywny od około 1993-94 r. Jego pierwszą grupą była HCL (Heretic Crew Litmited), z której efektem współpracy było pewne demo. Następnie zasilił szeregi grupy Shadows (także w sekcji Falcona).

Jego żywiołowa muzyka ozdabia tak znane programy jak AssKicker, Igor, Trip 6 czy zin Paczka Tynku. Jako jeden z pierwszych na polskiej scenie eksperymentował z samplami na 8-bitowym Atari (np. demko muzyczne "Polizei"). Tworzył również oprawę dźwiękową do gier - kiedyś do gry "TOP SECRET", zaś stosunkowo niedawno do (pecetowych) gier "STARMAGEDDON" i "PAINKILLER".

Udzielał się w "MONAR RECORDZ". Znany również z solowej działalności muzycznej jako "GOAMAN". Ma także swój projekt muzyczny "ROOM101".

Cedyn należy do grona stałych bywalców party QuaST.


Do komponowania na Atari wykorzystuje następujące edytory muzyczne:

Personal tools