Chaos Music Composer

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 13:47, 29 gru 2006
Epi (Dyskusja | wkład)
(grafa)
← Previous diff
Wersja z dnia 13:49, 29 gru 2006
Epi (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 4: Linia 4:
Napisany w 1990 r. przez [[Janusz Pelc|Janusza Pelca]] jako [[Avalon Music Composer]]. Przeznaczony był pierwotnie do wewnętrzznego użytku [[L.K. Avalon]]. Napisany w 1990 r. przez [[Janusz Pelc|Janusza Pelca]] jako [[Avalon Music Composer]]. Przeznaczony był pierwotnie do wewnętrzznego użytku [[L.K. Avalon]].
-CMC został wydany komercyjnie przez L.K. Avalon już po rozstaniu z autorem, na początku 1992 roku (numer serii AC/AD 00792). Był wielokrotnie przerabiany przez różnych [[scenowiec|scenowców]] celem poszerzenia możliwości, np. dodania [[stereo]], ładowania pojedynczych instrumetów czy poprawy brzmienia. Przykładowe modyfikacje:+CMC został wydany komercyjnie przez L.K. Avalon już po rozstaniu z autorem, na początku 1992 roku (numer serii AC/AD 00792). Był wielokrotnie przerabiany przez różnych [[scena|scenowców]] celem poszerzenia możliwości, np. dodania [[stereo]], ładowania pojedynczych instrumetów czy poprawy brzmienia. Przykładowe modyfikacje:
* własna tablica basów - [[Stanley]] * własna tablica basów - [[Stanley]]

Wersja z dnia 13:49, 29 gru 2006

Grafika:Cmc.png

Znany jako CMC. Jeden z najpopularniejszych programów do komponowania na małe Atari i to zarówno w Polsce, jak i poza nią.

Napisany w 1990 r. przez Janusza Pelca jako Avalon Music Composer. Przeznaczony był pierwotnie do wewnętrzznego użytku L.K. Avalon.

CMC został wydany komercyjnie przez L.K. Avalon już po rozstaniu z autorem, na początku 1992 roku (numer serii AC/AD 00792). Był wielokrotnie przerabiany przez różnych scenowców celem poszerzenia możliwości, np. dodania stereo, ładowania pojedynczych instrumetów czy poprawy brzmienia. Przykładowe modyfikacje:

Wykorzystywany format plików: CMC

Zobacz też


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools