Dyskusja:ST

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 15:25, 7 gru 2005
Jellonek (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 23:15, 21 sty 2006
Daniel Koźmiński (Dyskusja | wkład)
(Oblinkowanie)
Next diff →
Linia 5: Linia 5:
::Proponuje zamienic '''W ramach''' na '''Wśród'''. Komputery "w ramach" to chyba w rakach siedza ;) [[Wikipedysta:Jellonek|Jellonek]] 16:25, 7 gru 2005 (CET) ::Proponuje zamienic '''W ramach''' na '''Wśród'''. Komputery "w ramach" to chyba w rakach siedza ;) [[Wikipedysta:Jellonek|Jellonek]] 16:25, 7 gru 2005 (CET)
 +
 +== Oblinkowanie ==
 +
 +Pięknie ładnie, ale po co tyle linków w tekście? W Wiki.pl to może miało sens, ale tutaj?

Wersja z dnia 23:15, 21 sty 2006

Składam formalny protest. Po pierwsze, ze wstępu nie wynika czy chodzi o komputer, czy o magnetofon, po drugie nazwa firmy może być przydatna, ze względu na to, że są tu produkty różnych firm i wykonawców. Mimo, że jest to oczywiste, informacja kontekstowa przyda się dla ludzi nieobeznanych, a jedno dodatkowe zdanie nie obciąży czytelnika i serwera zbyt mocno. Oczywiście to samo w STE. Nawet w takim XCA12 jest napisane kto co zrobił ciekawego w tym produkcie (albo czego nie zrobił). --Piotrv 15:40, 7 gru 2005 (CET)

Dziekuje - protest olany ;)
Co prawda haslo Atari przydalo by sie (ogolnie o firmie, historia itp - jak w wikipedii), ale kiedys mnie linczowano za dodawanie informacji kto byl producentem wspominanych urzadzen, co i teraz popieram. to ze to jest komputer - smialo - dodawaj. to ze produecentem jego jest Atari - stanowczo nie. Nazwe producenta warto wspomniec - jesli produkt pochodzi z firmy innej niz Atari (np. jak w wypadku wykasowanej przez KMK informacji o C64 ;) ). Jellonek 16:10, 7 gru 2005 (CET)
Proponuje zamienic W ramach na Wśród. Komputery "w ramach" to chyba w rakach siedza ;) Jellonek 16:25, 7 gru 2005 (CET)

Oblinkowanie

Pięknie ładnie, ale po co tyle linków w tekście? W Wiki.pl to może miało sens, ale tutaj?

Personal tools