Miker

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 22:59, 9 mar 2007
Miker (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 10:00, 16 sie 2007
Azbest (Dyskusja | wkład)
(link do bitboksowania)
Next diff →
Linia 16: Linia 16:
Należał do grup [[XE-Team]], [[Slight]], [[Apocalypse Raiders]] i [[Aids]], później [[Bit Busters]]. Obecnie jest w [[Blowjobb]] oraz [[New Generation]]. Należał do grup [[XE-Team]], [[Slight]], [[Apocalypse Raiders]] i [[Aids]], później [[Bit Busters]]. Obecnie jest w [[Blowjobb]] oraz [[New Generation]].
-Popełnił także troszkę muzyczek do gier (wydanych głównie przez [[Sikor Soft]]), np. [[Sexy Six]]. Na [[scena|scenie]] mówią o nim "człowiek-orkiestra", a to ze względu na niesamowite wręcz umiejętności naśladowania dźwięków instrumentów muzycznych na żywo (jego aranżacje muzyczek, na przykład z gry "Lotus Turbo Challenge II", wręcz powalają na kolana). Z tego powodu określany również jako ''human beatbox''. :)+Popełnił także troszkę muzyczek do gier (wydanych głównie przez [[Sikor Soft]]), np. [[Sexy Six]]. Na [[scena|scenie]] mówią o nim "człowiek-orkiestra", a to ze względu na niesamowite wręcz umiejętności naśladowania dźwięków instrumentów muzycznych na żywo (jego aranżacje muzyczek, na przykład z gry "Lotus Turbo Challenge II", wręcz powalają na kolana). Z tego powodu określany również jako ''human beatbox''. [ftp://ftp.pigwa.net/stuff/other/radio_uxa/radiowe_bonusy/mikery_beat_box_radiouxa_128kbps.mp3 Próbka umiejętności Mikera].
Używa(ł) następujących edytorów muzycznych: Używa(ł) następujących edytorów muzycznych:

Wersja z dnia 10:00, 16 sie 2007

Grafika:Miker.jpg

Michał 'Miker' Szpilowski

Rocznik: 1975

Lokalizacja: Warszawa

Mniej więcej od 1992-3 roku na scenie. Jest jednym z aktywniejszych scenowów i tych, którzy zaliczyli (prawie) wszystkie (!) zloty atarowskie w Polsce*). Muzyk średni (jak sam twierdzi). Autor muzyki m.in. do takich produkcji jak:


Należał do grup XE-Team, Slight, Apocalypse Raiders i Aids, później Bit Busters. Obecnie jest w Blowjobb oraz New Generation. Popełnił także troszkę muzyczek do gier (wydanych głównie przez Sikor Soft), np. Sexy Six. Na scenie mówią o nim "człowiek-orkiestra", a to ze względu na niesamowite wręcz umiejętności naśladowania dźwięków instrumentów muzycznych na żywo (jego aranżacje muzyczek, na przykład z gry "Lotus Turbo Challenge II", wręcz powalają na kolana). Z tego powodu określany również jako human beatbox. Próbka umiejętności Mikera.

Używa(ł) następujących edytorów muzycznych:


*) Zloty na których nie było Mikera (lata od 1994 do dzisiaj): Lato Ludzików 1999,2000,2001, Last Party 1997, Sillyventure 2004 i pre-Sillyventure 2004, East Party 2000-2003, Rush Hours 1998 (a w zasadzie był, tylko tydzień wcześniej - z uwagi na błędne info organizatorów i zbyt późne jego sprostowanie), Głuchołazy 2006.

kontakt: miker.bjb(at)gazeta(kropka)pl

Personal tools