TL

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 10:59, 1 wrz 2023
Azbest (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
0xF (Dyskusja | wkład)
(ASMADB)
Linia 4: Linia 4:
Lokacja: Śląsk, Polska. Lokacja: Śląsk, Polska.
-Legendarny już muzyk, który jako jeden z pierwszych na wielką skalę wykorzystywał samplowane brzmienia na małym Atari. Zajmował się komponowaniem utworów muzycznych (bardzo płodny) jak i pisaniem własnych programów (vide gra "VICKY"). Należał do atarowskiej grupy [[Union Software Of Silesia Rousers (USSR)]].+Legendarny już [[muzyk]], który jako jeden z pierwszych na wielką skalę wykorzystywał samplowane brzmienia na małym Atari. Zajmował się komponowaniem utworów muzycznych (bardzo płodny) jak i pisaniem własnych programów (vide gra "VICKY"). Należał do atarowskiej grupy [[Union Software Of Silesia Rousers (USSR)]].
<BR> Ukończył studia na kierunku informatyka Politechniki Śląskiej na wydziale AEiI. <BR> Ukończył studia na kierunku informatyka Politechniki Śląskiej na wydziale AEiI.
Linia 60: Linia 60:
* [http://ftp.pigwa.net/stuff/collections/atari_forever/Dema%20-%20com/liebich.com "LIEBICH DEMO"] zakodowanej przez [[Gumi]]ego. * [http://ftp.pigwa.net/stuff/collections/atari_forever/Dema%20-%20com/liebich.com "LIEBICH DEMO"] zakodowanej przez [[Gumi]]ego.
* [[The TL's Old Music Show]] - autorstwa [[Seban]]a * [[The TL's Old Music Show]] - autorstwa [[Seban]]a
 +
 +{{ASMADB|Tomasz+Liebich}}
[[Kategoria:Ludzie]] [[Kategoria:Ludzie]]
[[Kategoria:Atari 8-bit]] [[Kategoria:Atari 8-bit]]
[[Kategoria:Pochodzący z ZSEE-Bytom]] [[Kategoria:Pochodzący z ZSEE-Bytom]]

Aktualna wersja

Grafika:Tomasz_Liebich-QP_1995.jpg

Imię i nazwisko: Tomasz Liebich. Lokacja: Śląsk, Polska.

Legendarny już muzyk, który jako jeden z pierwszych na wielką skalę wykorzystywał samplowane brzmienia na małym Atari. Zajmował się komponowaniem utworów muzycznych (bardzo płodny) jak i pisaniem własnych programów (vide gra "VICKY"). Należał do atarowskiej grupy Union Software Of Silesia Rousers (USSR).


Ukończył studia na kierunku informatyka Politechniki Śląskiej na wydziale AEiI. Obecnie zajmuje się tworzeniem oprogramowania funkcjonującego w ramach serwerów WWW.


Stworzył muzykę w takich demach:

i grach:


Używał:Przekrój jego atarowskiej twórczości można podziwiać w nieoficjalnych kolekcjach muzycznych

Muzyka w ASMADB

Personal tools