Strona główna

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 09:34, 9 mar 2006
Sikor (Dyskusja | wkład)
(Literatura - usunięto: Chip, Enter, PC-Wold... - praktycznie niezwiązane z Atari (poza drobnymi epizodami))
← Previous diff
Wersja z dnia 08:25, 10 mar 2006
Daniel Koźmiński (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 3: Linia 3:
Jest {{CURRENTDAY}}.{{CURRENTMONTH}}.{{CURRENTYEAR}}, godzina {{CURRENTTIME}}. Jest {{CURRENTDAY}}.{{CURRENTMONTH}}.{{CURRENTYEAR}}, godzina {{CURRENTTIME}}.
Aktualnie w Atariki jest [[Specjalna:Allpages|{{NUMBEROFARTICLES}} stron]]. Aktualnie w Atariki jest [[Specjalna:Allpages|{{NUMBEROFARTICLES}} stron]].
 +
 +<table width=100% align=center style="background-color: #ff0000; border: 3px black solid"><tr><td>'''Uprasza się PT Redaktorów, aby w dniu dzisiejszym nie modyfikować strony głównej Atariki'''</td></tr></table><br>
<table style="background-color: #ccffcc; border: 3px blue solid"><tr><td> <table style="background-color: #ccffcc; border: 3px blue solid"><tr><td>
Linia 9: Linia 11:
'''UWAGA''': Hasła '''MOGĄ''' zawierać spacje - prosi się o ograniczenie tworzenia haseł używających podkreślnika jako separatora wyrazów. '''UWAGA''': Hasła '''MOGĄ''' zawierać spacje - prosi się o ograniczenie tworzenia haseł używających podkreślnika jako separatora wyrazów.
- 
</td></tr></table> </td></tr></table>

Wersja z dnia 08:25, 10 mar 2006

Atariki - atari.area Wikipedia.

Jest 24.02.2024, godzina 06:09. Aktualnie w Atariki jest 2552 stron.

Uprasza się PT Redaktorów, aby w dniu dzisiejszym nie modyfikować strony głównej Atariki

Atariki jest w bardzo wczesnym stadium rozwoju. Wielu użytkowników jest nowych i nie zaznajomionych z ideą oraz sposobem użycia Wiki. Dlatego bardzo zalecane jest wcześniejsze przejrzenie stron Obsługa Atariki oraz Zasady dodawania.

UWAGA: Hasła MOGĄ zawierać spacje - prosi się o ograniczenie tworzenia haseł używających podkreślnika jako separatora wyrazów.

Spis treści

Programy

Scena

Sprzęt

Systemy Operacyjne

Atari 8-bit:

Atari ST/TT/FALCON:

Programowanie

Literatura

Literatura obcojęzyczna

Inne

Personal tools